Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118

Lloji Prones: Shtëpi

€200/ Me Qira

Banesë me qira ne Emshir | K77

€130/ Me Qira

Kati shtepise me qera mbrapa Pandores

€100 000 Ne Shitje

SHTËPI NË SHITJE NË LAGJEN QËNDRESA.

€700/ Me Qira

Shtepia ne shitje dhe me qira Mati 1

€190 000 Ne Shitje

Shitet shtëpia me 4 hyrje të veçanta / The hose for sale in Prishtina / المنزل للبيع

Ne Shitje

Shitet toka me 2 shpia në Vitomiricë te xhamia e boshnjakve // Pejë

€125 000 Ne Shitje

V17 Shtepi ne shitje ne Hajvali

€195 000 Ne Shitje

V16 Shitet shtepia ne Veternik | Lagjen Qendresa

€190 000 Ne Shitje

V13 Shitet shtepia ne Veternik

€135 000 Ne Shitje

KT5 Shitet shëpia luksoze ne kodren e Trimave