Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

Shitet banesa dydhomëshe në Arbëri

  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa dydhomëshe në Arbëri

KODI:A49.

Shitet banesa në lagjen Arbëria ish Dragodan mbrapa Ministrisë së shëndetësisë.
Banesa gjendet në katin e 4(pa lift), ka sipërfaqe prej 85m2. dhe është një hymje per kat, dhe ka qetësi të madhe.
Banesa ka këtë renditje:
Salloni.
Dy dhoma të gjumit.
Banjo, ballkon, dhe shpajz.
Banesa është në proces të legalizimit dhe bëhet me kontrat te avokati.

Çmimi: 54000€.

Kontakt:
045 117 118 049 117 118.
044 117 118 048 117 118.

Veçori tjera

Kontakto Agjentin