Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

A64 Banese ne shitje ne Arberi

  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Living Area 100
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa ne Arberi afer kolegjit Tempulli

►Kodi:A64

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►2 Dhoma gjumi
►Banjo
►2 Ballkona
►Kati 5 pa lift

►Sipërfaqja:100m²

►Çmimi:Me marreveshje

Kontakt
049 117 118
045 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin

  • Ammar Mikullovci
  • 045 117 118 / 049 117 118 / 044 117 118 / 048 117 118
  • Shiko listen time