Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

A65 Banese me qira ne Arberi

€350/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Living Area 84
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Leshohet me qira banesa ne Arberi tek Mini Maxi

►Kodi:A65

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►2 Dhoma gjumi
►Banjo
►Ballkon
►Kati i pare

►Siperfaqja:84m²
►Çmimi:350€+depoziti

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin