Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

A73 Banesë me qira në Arbëri.

€300/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi:A73

 

Leshohet banesa me qira ne L. Arbëria (Dragodan).

Banesa ka 85 m2 dhe gjendet ne katin e 5-te me lift.

 

Posedon:

 

2 Dhoma Gjumi

Sallon+Kuzhine

Banjo

Ballkon

Koridor

 

Qmimi: 300 Euro per muaj + depoziti.

 

Kontakt:

044 117 118 & Viber

049 117 11 & Viber

048 117 118 & Viber

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin