Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

B107 Shitet Banesa në Bregun e Diellit

€85 000
  • ID PROP-­b107
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 3
  • Bathrooms 2
  • Plot Size 80
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes:B107

 

Renditja:

►Sallon, kuzhine,banjo dhe 2 ballkona

► 3 dhoma gjumi

►Nxemje qendrore 24H

►Kati 5

►Parking

►Sipërfaqja:80m² neto

►Lokacioni:Banesat e bardha, banesa ka nje pamje te bukur dhe nga lindja deri ne perëndim banesa ka ndriqim nga Dielli,

 

►Çmimi:85.000E I diskutueshem.

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin