Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

B27 Banese me qira ne Bregun e diellit

€220/day
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Living Area 60
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Leshohet me qira banesa ne Bregun e Diellit afer postes se vogel
►Kodi:B27

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►Dhome
►Banjo
►Kati i 3

►Siperfaqja:60m²
►Çmimi:220€+depoziti

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin