Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

Banes me qera ne Ulpian (U98)

€300/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 60
  • Terrace 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

#Banes me #qera ne #Ulpian

►Kodi: U98

►Renditja : Sallon me kuzhine , dhome gjumi , bajo , balkon , koridor , kat 3, e renovuar dhe e mobiluar ne teresi. Banesa gjendet ne Ulpian afer simfonis. Preferohet familjar ose qift.

►Siperfaqe: 60m²

►Çmimi: 300 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin