Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

Banes me qira per zyre apo banim ne Ulpiane (U97)

€320/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa, Zyre

Pershkrimi i Prones

Banes me qira per zyre apo banim ne Ulpiane (U97)

►Kodi: U97

►Renditja : Sallon me kuzhine , 2 dhoma gjumi , banjo , koridor , 2 ballkona pamje nga rruga kryesore dhe mbrapa, parking para dhe mbrapa baneses , ngrohje me termokos , kati 1 i banimit , e pershatshme per zyre apo banim.

►Lokacioni : rruga : Bulevardi deshmoret e kombit, perball QKMF

►Çmimi: 320 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin