Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

Banes me qira te Grand Store (V17)

€220/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 90
  • Terrace 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banes me qira te Grand Store (V17)

►Kodi: V17

►Renditje : Sallon me kuzhine , 2 dhoma gjumi , banjo ,  2 ballkon , kati 4 pa lift , banesa gjendet afer Grand Store

►Siperfaqe: 90m2

►Banesa eshte e lire nga data 01.03.2021

►Çmimi: 220 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin