Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

Banes me qira te parku qytetit (Q228)

€300/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banes me #qira te parku qytetit (Q228)

►Kodi:Q228

►Renditja: Sallon dhe kuzhine , 2 dhoma gjumi , ballkon, banjo , koridor , banesa ka pamjen nga parku qytetit .

►Lokacioni: Perball Life Fitnes te parku qytetit

►Siperfaqe: 76m2

►Çmimi: 300 € + depozit

 Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin