Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

Banesa me qira pa mobile ne Kalabri (K74)

€200/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 2
  • Plot Size 87
  • Terrace 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesa me qira pa mobile ne Kalabri (K74)

►Kodi: K74

►3 Banesa të pa mobiluara në kompleksin Lubjana Model Slovenis Emshir

►Renditja: Sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi , banjo + wc, ballkon , koridor.

►Çmimi:  250 € kati perdhesë e pershtatshme per zyre

►Çmimi: 200 € kati 5 dhe 6 pershtashme per banim

►Sipefaqe: 87 m²

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin