Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Banesë me qera ne dardani te bashkesia III lokale

€220/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qera ne dardani te bashkesia III lokale

►Kodi: D94

►Renditja : Sallon dhe kuzhine , dhome gjumi , banjo , koridor , ballkon , nxemje termokos, oborr dhe parking privat qe mund te shfryteozohet vetem nga qeragjia i ksaj banese, kati pare, qasje nga parkingu dhe nga hyrja e bllokut, dere te blinuar , dritare me hekura mbrojtes.

►Siperfaqe: 60 m²

►Çmimi : 220€ + depozit

► Kontakt :

+383 49 117 118

+383 44 117 118

Viber & Whatsapp

www.agjensionidemiri.com

[email protected]

https://www.facebook.com/demirirealestate/

Veçori tjera

Kontakto Agjentin