Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

Banesë me qira afer rruges B | M95

€250/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 3
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 80
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira afer rruges B | M95

►Kodi: M95

►Renditja : Sallon ,kuzhine , 2 dhoma gjumi , banjo , ballkon , koridor , kati 4 me lift .

►Banesa gjendet afer rruges B ne kompleksin banesor Dino

►Siperfaqe: 80 m2

►Çmimi: 250 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin