Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

Banesë me qira ne Breg Diellit| B95

€300/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira ne Breg Diellit| B95

►Kodi: B95

►Renditja : Sallon me kuzhine , 2 dhoma gjumi , banjo , ballkon , koridor , kati 4 me lift, banesa eshte ndertim i ri.

►Banesa gjendet ne Bregun e Dillit ne kompleksin FAMIS

►Çmimi: 300 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin