Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

Banesë më qira ne Dardani (D119)

€300/
  • ID PROP-­D119
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 2
  • Plot Size 85
  • Living Area 85
  • Terrace 1
  • Lloji prones: Banesa
  • Parking po
  • Ngrohje Termokos

Pershkrimi i Prones

Banesë më qira ne Dardani (D119)

►Kodi: D119

►Renditje: Sallon , kuzhine ndaras , 2 dhoma gjumi , 2 banjo , ballkon, ngrohje me Termokos , kati 5 me lift.

►Lokacioni :  Dardani afer shehit Bill Clintoni, afer furres Qerimi.

►Siperfaqe: 85 m²

►Çmimi: 300 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin