Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image

Banesë me qira ne Emshir | K77

€200/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa, Shtëpi

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira ne Emshir | K77

►Kodi:K77

► Kat i shtepise me qira ne Emshir.

►Kati i 2 : Sallon me kuzhine , 2dhome gjumi , banjo , koridor , ballkon , oborr, parking.
►Çmimi: 250€.

►Kati 5 i shtepise : Sallon me kuzhine , dhome gjumi , banjo , koridor.
►Çmimi: 200€.

Kontakt
+383 49 117 118 Viber & Whatsapp
+383 44 117 118 Viber & Whatsapp
+383 48 117 118 Viber & Whatsapp
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin