Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Banesë me qira ne Emshir | K78

€220/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira ne Emshir | K78

►Kodi: K78

►Renditje :
►Sallon dhe kuzhine
► Dhome gjumi
►Banjo
►Ballkon
►Koridor
►Kati 7 me lift
►Siperfaqe: 65m2

►Çmimi: 220 € + depozit

Kontakt
+383 49 117 118 Viber & Whatsapp
+383 44 117 118 Viber & Whatsapp
+383 48 117 118 Viber & Whatsapp
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin