Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Banesë me qira ne Fushe Kosove (FK110)

€170/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira ne Fushe Kosove (FK110)

►Kodi : FK110

►Renditja : Sallon me kuzhine , dhome gjumi , banjo , koridor , ballkon , kati 8 me lifte.

►Gjindet ne Fushe Kosove, afer Stacionit te Policise- perball Stadiumit te Futbollit, eshte E mobiluar dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme te sanitarise.

►Siperfaqe: 62 m2

►Çmimi: 170 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin