Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Banesë me qira ne rrugen C te Naki Trade | M96

€200/
  • ID PROP-­M96
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 3
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 80
  • Living Area 80
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira ne rrugen C te Naki Trade | M96

►Kodi : M96

►Renditja:  Sallon , kuzhine , 2 dhoma gjumi , banjo , ballkon , koridor , e mobiluar teresisht , objekt i ri.

►Banesa gjendet ne rrugen C mbrapa ndertesav te Tregtis me sakt ne kompleksin Naki Trade

►Siperfaqe: 80 m2

►Çmimi: 200 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin