Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

Banesë me qira ne rrugen Muharrem Fejza |LS73

€300/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira ne rrugen Muharrem Fejza |LS73

►Kodi: LS73

►Renditje :
►Sallon me kuzhine dhe trapezari
►2 Dhome gjumi
►2 Banjo edhe shpajz
►Koridor dhe para dhome
►Kati
►Siperfaqe: 100 m²

►Çmimi:300 € + depozit

Kontakto:
GENTRITI agjenti shitjes & qira

+383 44 117 118 Viber & Whatsapp

[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin