Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

Banesë me qira te Loriano Restaurant (LS62)

€220/
  • ID PROP-­Ls62
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 50
  • Living Area 50
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira te Loriano Restaurant (LS62)

►Kodi: LS62

►Renditja: Sallon me kuzhine , dhome gjumi, banjo , ballkon, shpajz, kati 7 me lif. Banesa gjendet mbrapa Restaurant Loriano te zyret e Cimes, objekti ka siguri te larte dhe park me gjelberim para hymjes .

►Siperfaqe: 50 m2

►Çmimi: 220 € + depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin