Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image

Banesë me qira te Posta (FK91)

€180/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 90
  • Living Area 90
  • Lloji prones: Banesa
  • Ngrohje Kallda

Pershkrimi i Prones

Banesë me qira te Posta (FK91)

►Kodi : FK91

►Renditja : Sallon me kuzhine , 2 shoma gjumi ,banjo, ballkon , koridor, kati 5 me lift. Banesa gjendet te Posta , afer Gjminazit Hivzi Sylejmani

►Siperfaqe: 90m2

►Çmimi: 180 € +depozit

Kontakt
049 117 118
044 117 118
045 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin