Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image

Banesë me qira te Siriusi Q225

€350/
  • ID PROP-­q225
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banes me qira ne qender te Siriusi

►Kodi: Q225

►Renditja: Sallon, kuzhine, trapezari, 2 dhoma gjumi , 2 ballkona njëri ballkon i mbyllur qe mund te perdoret edhe dimrit për qëndrim si dhe tharje të teshave, koridor , banjo, kati dyt , e mobiluar teresisht dhe e pershtatshme per familjar, banesa eshte mbrapa siriusit dmth kapt me siriusin. Jepet per periudhe afategjate.

►Siperfaqe: 85m²

►Çmimi: 350 € + depozit (Çmimi per afategjat i negociushem)

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin