Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image

D114 Banese ne shitje ne Dardani

€1 320
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 2
  • Living Area 78.5
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa ne Dardani tek Bill Clintoni me flete poseduese

►Kodi:D114

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►2Dhoma gjumi
►2Banjo
►2Ballkona
►Kati i 5 me lift

►Siperfaqja:78.5m²
►Çmimi:1320€

Kontakt
049 117 118
044 117 118
045 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin

  • Ammar Mikullovci
  • 045 117 118 / 049 117 118 / 044 117 118 / 048 117 118
  • Shiko listen time