Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

D116 Banese me qira ne Dardani

€250/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 3
  • Bathrooms 1
  • Living Area 80
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Leshohet me qira banesa ne dardani afer vives ne podrum

►Kodi:D116

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►3 Dhoma gjumi
►Banjo
►Kati podrum
►Lirohet me 01.11.2020

►Siperfaqja:80m²
►Çmimi:250€+depoziti

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin