Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

D127 Banesë në shitje në Dardani.

€1 370
  • ID PROP-­D127
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 57
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesa gjendet tek Bastrade perball Viva Fresh.

Banesa është e renovuar dhe e mobiluar.

 

Kodi:D127

 

Renditja:

Sallon

Kuzhin

Dhomë gjumi

Banjo

Ballkon

 2 lifta

Kati 5

 

Sipërfaqja:57m²

 

Çmimi:1370€ per m² ( i pa diskutueshëm.)

 

Kontakt

049 117 118

044 117 118

048 117 118

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin