Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

FK106 Shitet Banesa në Fushëkosovë.

€35 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi:FK106

 

Shitet Banesa në Fushëkosovë, gjindet tek Komuna e re .

 

Banesa ka sipërfaqe prej 68m² dhe gjindet në katin e 8 me lift.

Banesa ka Sallon, kuzhinë, dhomë gjumi, banjo dhe ballkon.

Gjithqka në rregull me dokumenta, posedon fleten poseduese.

 

Çmimi: 35000€ i pa diskutueshëm.

 

Kontakt:

044 117 118

049 117 118

045 117 118

048 117 118

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin