Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

Fk69 Shitet banesa ne rrugen Dardania

€55 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa ne Fushe Kosove

►Kodi: Fk69

►Renditja: Sallon , kuzhine ndaras me tovoline buke , dy dhoma gjumi ,dy terasa, banjo , wc, koridor, nxemje me radiator, kati 6 me lift, banesa shitet komplet me mobilje , lokacioni : rrugen ” Dardania” afer Qama Grill.

Banesa ka Fleten poseduese dhe perkthehet te noteri

►Siperfaqe: 96.1 m²

►Çmimi : 55 000 €

► Kontakt :

+383 45 117 118

Viber & Whatsapp

www.agjensionidemiri.com

[email protected]

https://www.facebook.com/demirirealestate/

Veçori tjera

Kontakto Agjentin