Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image

FK69 Shitet Banesa në Fushëkosovë

€450
  • ID PROP-­FK69
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes:FK69

 

Banesa ka sipërfaqe prej 52m² dhe ka renditjen:Sallon,kuzhine,banjo,1 dhomë gjumi dhe ballkoni.

►Kati I 6 

►Ndërtim e sipër, perfundon ne maj te vitit 2020.

►Banesa gjendet rrugës në drejtim të Airportit, 300M larg nga rrethi kryesor.

►Me pamje nga qendra.

 

►Çmimi: 450€ per m², i diskutueshëm

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin