Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Fk84 Shitet Banesa afer shkolles Mihail Grameno

€53 500
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 90
  • Terrace 1
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa afer shkolles Mihail Grameno.
Kodi FK84
Siperfaqja: 90m2 (2+1)
Lokacioni: Model Slovenia 5 – Shkolla Mihail Grameno (rr.Dardania, perballe Fanar 1) ne Fushe Kosove
Kati i 5 (me lift)
Orientimi: Jug-Perendim
1 Sallon kuzhine dhe trapizeri
1 Korridor
1 Banjo
1 WC
1 Shpajz
2 dhoma gjumi
2 ballkona
E mobiluar
Banesa ka parking te mjaftueshem, me rampe, hapesire te gjelberuar, objekti eshte i pajisur me kamera
dhe hyrja me kartele vetem per banoret, me flete poseduese dhe perkthimi behet menjehere
———
Ekstra – Roletat, ballkoni i dhomes se gjumit i mbyllur, banjo e rinovuar, derë e jashtme shtese e metalte
Cmimi – 53,500€ i diskutueshem
Kontakt
044 117 118
048 117 118
049 117 118

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin