Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

FK86 Ofrohet per shitje Banesa në Fushë Kosovë.

  • ID PROP-­FK86
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 3
  • Plot Size 114
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Në Fushë Kosovë, afër komunës së re, shtëpis së shëndetit, shkollës dhe qerdhes.

►Kodi:FK86

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►3 Dhoma gjumi
►Banjo
►Ballkon
►Depo.

►Sipërfaqja:114m²

►Çmimi:Me marreveshje.

Kontakt
044 117 118
[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin