Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

FK95 Banesë në shitje në Fushëkosovë.

€34 000
  • ID PROP-­Fk95
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 50
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa ne FusheKosove Rruga Lidhja e Pejes blloku 1 ne magjistrale.

Banesa shitet me mobilje dhe pa mobilje varesisht sipas marreveshjes.

Banesa eshte gjithqka ne rregull me dokumenta, tatim ne prone, flete poseduese etj.

 

Kodi:FK95

 

Renditja:

Sallon

Kuzhin

Dhomë gjumi

Banjo

Ballkon

Kati 

 

Sipërfaqja:50m²

 

Çmimi:34000€ me mobilje, 29000 pa mobilje.

 

Kontakt

045 117 118

049 117 118

044 117 118

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin