Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image

FK95 Banesë me qira të Kompleksi Eliza

€220/month
  • ID PROP-­Fk95
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Plot Size 90
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi i shpalljes:FK95

 

Renditja:

►Sallon, kuzhine,banjo,depo dhe 2 ballkona

►2 dhoma gjumi

►Nxemje qendrore 24H

►Kati 8

►Sipërfaqja:90m²

►Lokacioni:Të kompleksi Eliza afer Pompes Kastrati

 

►Çmimi: 220€ per muaj + depoziti.

 

Për këtë shpallje kontakto vetëm ► Agjenti FISI:

 

[ +383 49 117 118 ]

 

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin