Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Gasonjere me qita ne Ulpian |U102

€160/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Gasonjere me qita ne Ulpian |U102

►Kodi: U102
►Renditja:
►Sallon
►Kuzhine
►Banjo
►Koridor
►Shpajz
►Kati 5
►Lokacioni :Ulpiane mbrapa AAK-s

►Çmimi: 160 €

Kontakt
+383 49 117 118 Viber & Whatsapp
+383 44 117 118 Viber & Whatsapp
+383 48 117 118 Viber & Whatsapp
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin