Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

K39 Shiten banesat ne Kalabri

€750
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shiten banesat ne kalabri tek xhamia afer rruges A, banesat jan ne ndertim e siper dhe behen te gatshme ne vitin 2022

►Kodi:K39

►Banesat jan me madhesi prej 84m²-245m²

►Banesat gjinden ne kate te ndryshme

►Çmimi:750€ /m²

Kontakt
045 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep
Na ndiqni ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin