Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

K47 Banese me qira ne Kalabri

  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Living Area 60
  • Lloji prones:

Pershkrimi i Prones

Leshohet me qira banesa ne kalabri (emshir) afer banesave te arabve

►Kodi:K47

►Rendtija:
►Sallon
►Kuzhin
►Dhome gjumi
►Banjo
►Ballkon me pamje nga qyteti
►Nxemje me termokos
►Kati i 7 me lift

►Siperfaqja:60m²

►Çmimi:250€ + depoziti

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin