Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image

K70 Shiten 3 Banesa në Kalabri.

€840
  • ID PROP-­K70
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 2
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 82
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

►Kodi:K70

 

 Banesat gjinden në Kompleksin Model Slovenia

Gjinden në Kate të ndryshme

Ndërtim i ri

Të gatshme per banim

►Në proces të legalizimit.

 

►Sipërfaqja: 82, 82, 80 m²

 

Çmimi:840€ per m² dhe i  pa disktueshëm.

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin