Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

Kati shtepise me qera mbrapa Pandores

€130/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa, Shtëpi

Pershkrimi i Prones

Kati shtepise me qera mbrapa Pandores

►Renditja: Sallon , kuzhine , dhome gjumi , banjo , kati 1, oborr dhe hapesire parkingu. Banesa gjendet mbrapa Pandores.

►Çmimi: 130 €

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin