Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image

Shitet banesa mbrapa rruges B (LS48

€48 000
  • ID PROP-­LS48
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 54
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa mbrapa rruges B

Në Rendin e tretë pas rrugës B, pas banesave të Royallit.

►Kodi:LS48

►Banesa posedon Sallon dhe kuzhine moderne , 1 dhome gjumi, ballon te madhe , banjo , koridor , kati i pare e mobiluar .

►Siperfaqe : 54.07 m²

►Çmimi: 48 000 €

►Para kontrata behet te noteri

Kontakt

049 117 118 viber & WhatsApp
044 117 118 viber
www.agjensionidemiri.com
[email protected]
www.facebook.com/agjensionidemiri
Agjensioni Demiri

Veçori tjera

Kontakto Agjentin