Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

Banesë me qira te Euleksi // Prishtinë

€200/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Kodi: Ls59

►Adresa: Te eulexi, banesat e Avni Gjakovës, përballë banesave të bardha të Vëllezërve Asllani

►Renditja: Salloni me kuzhinë, 1 dhomë gjumi me ballkon, 1 banjo.

►Kati 7 me ashensor, Sip: 55 m2

►Nxemja qendrore me rrymë.

►►Çmimi: 200 euro + depoziti (kaucioni) 200 euro.

Kontakti:

044 117 118     049 117 118

048 117 118     045 117 118

[email protected]

Na ndiqni në Facebook dhe MerrJep.

Veçori tjera

Map & Directions

Kontakto Agjentin