Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image

Ls68 Banesë me qira te Rruga C.

€300/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

 

Afer Viva Fresh.

 

►Kodi:Ls68

 

►Renditja:

►Sallon

►Kuzhin

►1 Dhomë gjumi

►Banjo

►Ballkon

►Objekti ka sigurim dhe parking.

►Kati 4

 

►Çmimi:300€ per muaj + depoziti.

 

Kontakt

049 117 118

044 117 118

048 117 118

[email protected]

 

Veçori tjera

Kontakto Agjentin