Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image

M3 Banese ne shitje ne rrugen B

€140 000
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 3
  • Bathrooms 2
  • Living Area 113
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa ne rrugen B tek banesat e dervishollve

►Kodi:M3

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhine
►3 Dhoma gjumi\
►2 Banjo
►Ballkon
►Garazhe
►Kati i pare

►Siperfaqja:113m²

►Çmimi:140.000€

Kontakt
049 117 118
044 117 118
045 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin