Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image

Shitet Banesa tek Mati 1 | M5

€53 000
  • ID PROP-­M5
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Plot Size 68
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesa gjendet prapa Banesav te Tregtis Rr Shaqir Igrishta Kompleksi Trio Construction

 

►Kodi:M5

Renditja:

►Para dhomë me koridor

►Sallon me kuzhinë

►1 Dhomë gjumi

►Banjo

►Ballkoni është me xhama lëvizës, dimrit mund të mbyllet dhe veres të hapet.

►Kati 3

Banesa është e pranuar teknikisht dhe është e gatshme te perkthehet menjëher.

►Sipërfaqja:68m²

►Çmimi:53.000€.

Kontakt

049 117 118

044 117 118

048 117 118

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin