Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image

M60 Shitet banesa ne Mati 1

  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Bathrooms 2
  • Living Area 83
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Shitet banesa ne mati 1

►Kodi: M60

►Renditja : Sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi , banjo , wc, ballkon , shpajz, garazh, depo,  kati 4 me lifte, banesa gjendet ne rrugen “Ukshin Kovaqixa”. Banesa eshte e gatshme ne muajin qershor te ketij viti 2020, eshte ne proces te pranimit teknik, ndertues Uni Projekt

►Siperfaqe: 83.10 m²

►Çmimi : Me marreveshje

Objekti posedojn vetëm 4 banesa në kat, me ambiente të brendshme të planifikuara deri në detaje:

• 2 ashensorë modern
• Parking të mjaftueshëm për çdo banor
• Furnizim me ujë 24 orë
• Izolim termik dhe akustik , fasada e jashtme me tulla dhe shtresë termoizoluese
• Ndarja në mes të banesave me dy mure
• Dritare nga PVC me roleta të jashtme nga alumini
• Hapësirë gjelbëruese dhe kënd i lojërave për fëmijë
• Menaxhimi i hyrjeve kryesore dhe në garazha me kartelë, kamera dhe interfon

► Kontakt :

+383 45 117 118

+383 49 117 118

Viber & Whatsapp

www.agjensionidemiri.com

[email protected]

https://www.facebook.com/demirirealestate/

Veçori tjera

Kontakto Agjentin