Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image

M70 Kat i shtepis me qira tek mati

€200/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 3
  • Living Area 110
  • Lloji prones:

Pershkrimi i Prones

Leshohet me qira kati i shtepis me hyrja te veqant, afer banesave te Famisit tek Furra Hasi

►Kodi:M70

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►3 Dhoma gjumi
►Banjo
►Kati i pare

►Siperfaqja:110m²
►Çmimi:200€+depoziti

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin