Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image

M75 Banese me qira ne rrugen C

€350/
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 2
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Leshohet me qira banesa ne rrugen C tek banesat e tregtise

►Kodi:M75

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►2 Dhoma gjumi
►Banjo
►Ballkon
►Kati i 8 me lift

►Siperfaqja:75m²
►Çmimi:350€+depoziti

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin