Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image

M76 Banese me qira tek mati

€250/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Sa dhoma? 1
  • Bathrooms 1
  • Living Area 55
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Leshohet me qira banesa ne rrugen Mbreti Genc afer rruges Muharem Fejza, ne kompleksin Luledielli

►Kodi:M76

►Renditja:
►Sallon
►Kuzhin
►Dhome gjumi
►Banjo
►Ballkon
►Kati i 2

►Siperfaqja:55m²
►Çmimi:250€+depoziti

Kontakt
049 117 118
044 117 118
048 117 118
[email protected]
Na ndiqni ne Merrjep dhe ne Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin