Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image image image image image image image image image

M93 Banesë me qira te Rruga B.

€350/month
  • Lloji listimit Me Qira
  • Lloji prones: Banesa

Pershkrimi i Prones

Banesat gjendet ne rrugen kryesore afer Kafeve dhe fitnesit Royal.

 

Kodi: M93

 

Renditja:

 

Sallon

Kuzhin

2 Dhomë gjumi

►2 Banjo

Ballkon

Kati 6 me ashensor

 

Sipërfaqja:85m²

 

Çmimi:350€ per muaj + depoziti.

 

Kontakt

049 117 118

044 117 118

048 117 118

[email protected]

Veçori tjera

Kontakto Agjentin