Na Thirrni: 044, 045, 049, 048 / 117 118
image image image image

Nr32 Shiten trojet tek Ulpiana e re

€8 900
  • Lloji listimit Ne Shitje
  • Lloji prones: Tokë/Truall

Pershkrimi i Prones

Troje në shitje në lagjen Ulpiana e re

►Kodi: Nr32
►6 troje me sip nga 4.5 deri në 5 ari siç shihet në foto.
►Te pompa Mili 2, përballë banesave të pacollit, përballë hajvalisë.
►Me infrastrukturë (rrymë, ujë, kanalizim)
►Çmimi: 8400 dhe 8900 euro për ari

Kontakt
044 117 118 045 117 118
049 117 118 048 117 118
[email protected]
Na ndiqni në Merrjep dhe në Facebook

Veçori tjera

Kontakto Agjentin

  • Ammar Mikullovci
  • 045 117 118 / 049 117 118 / 044 117 118 / 048 117 118
  • Shiko listen time